www.efs.handelpomorza.pl
www.handelpomorza.pl   |   www.efs.gov.pl  |   www.kapitalludzki.gov.pl  |  

Wyszukaj w serwisie


Aktualności
Nowe projekty unijne
niedziela, 24 lutego 2013 09:01

Rozpoczęła się realizacja nowych projektów unijnych. Można w ramach nich, wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu ECDL zakończonym egzaminem i przyznaniem międzynarodowego certyfikatu. Więcej informacji dostepnych jest na stronie: www.akademia-nauczania.pl.

 
Zaginął pendrive
wtorek, 11 grudnia 2012 12:49

Podczas ostatniego zjazdu grup SK A, SNS D, SK C w niedzielę (18.11) zaginął pen-drive. Podejrzewamy, że przez przypadek ktoś mógł  wziąć nie swój. ;-). Bardzo prosimy o zgłoszenie tego faktu do Angeli - 605-105-584.

 
Zdjęcia ze szkoleń
czwartek, 29 listopada 2012 10:04

W zakładce GALERIA ZDJĘĆ znalazły się już wszystkie zdjęcia ze szkoleń!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie oraz chęć rozwoju ;-). Zapraszamy na kolejne kursy organizowane przez Handel Pomorza Sp. z o.o.

Więcej informacji już wkrótce na stronie.

 
Uwaga!!! Koniec rekrutacji
czwartek, 24 maja 2012 00:00

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA DO PROJEKTU ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

 
Bezpłatne szkolenia – zapraszamy!!!
środa, 07 września 2011 08:46

Szanowni Państwo,

Na szkoleniu językowymOd stycznia 2011 roku Spółka Handel Pomorza realizuje z powodzeniem projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pt. "Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza - wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu". W szkoleniach z j. angielskiego, kadrowych i nauki sprzedaży uczestniczy blisko 100 osób. Od stycznia 2012 roku kolejne osoby będą miały szansę dostać się do nas na nową, również bezpłatną sesję szkoleń w wybranej przez siebie tematyce. Zgodnie ze zgłaszanym nam na bieżąco zapotrzebowaniem, w kolejnej sesji szkoleniowej zostanie dodatkowo uruchomiony moduł szkoleń informatycznych. Pragnąc zachęcić Państwo do przystąpienia do rekrutacji w kolejnym roku i do nauki w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze, zamieszczamy poniżej opinie uczestników szkoleń, jednego z naszych wykładowców, oraz wyniki badań ankietowych wszystkich uczestników szkoleń.

„Jak dla mnie to szkoda, że te szkolenia dobiegły już końca. Szczególnie jestem zadowolony ze szkolenia z języka angielskiego. Nie wiedziałem, że można tak szybko się nauczyć tylu rzeczy i co ważniejsze pamiętać je po kursie. Niemieckiego uczyłem się 10 lat i wydaje mi się, że nie nigdy umiałem tyle co po dwóch miesiącach kursu angielskiego.(…) Nie spodziewałem się, że podnoszenie kwalifikacji może być takie  przyjemne. Zazwyczaj wykształcenie wiąże się tylko z nauką
i nieprzespanymi nocami, a rano się nic nie pamięta. Tutaj było inaczej. Nie dość, że nie była tylko sztywna nauka to również człowiek chętnie przychodził na te kursy i co niespotykane każdy chciał się uczyć, nikt ich do tego nie zmuszał a i tak się uczyliśmy - wydaje się troszkę dziwne ale tak na prawdę było i jest ponieważ w wolnych chwilach na własną rękę powtarzam sobie angielski.(…)”.
UCZESTNIK PROJEKTU, Dariusz Baszanowski

Czytaj więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

"Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza. Wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu"
Handel Pomorza Sp. z o.o., ul. Włościańska 2, 82-200 Malbork
Projekt i wykonanie: JMP