www.efs.handelpomorza.pl
www.handelpomorza.pl   |   www.efs.gov.pl  |   www.kapitalludzki.gov.pl  |  

Wyszukaj w serwisie


Bezpłatne szkolenia – zapraszamy!!!
środa, 07 września 2011 08:46

Szanowni Państwo,

Na szkoleniu językowymOd stycznia 2011 roku Spółka Handel Pomorza realizuje z powodzeniem projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pt. "Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza - wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu". W szkoleniach z j. angielskiego, kadrowych i nauki sprzedaży uczestniczy blisko 100 osób. Od stycznia 2012 roku kolejne osoby będą miały szansę dostać się do nas na nową, również bezpłatną sesję szkoleń w wybranej przez siebie tematyce. Zgodnie ze zgłaszanym nam na bieżąco zapotrzebowaniem, w kolejnej sesji szkoleniowej zostanie dodatkowo uruchomiony moduł szkoleń informatycznych. Pragnąc zachęcić Państwo do przystąpienia do rekrutacji w kolejnym roku i do nauki w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze, zamieszczamy poniżej opinie uczestników szkoleń, jednego z naszych wykładowców, oraz wyniki badań ankietowych wszystkich uczestników szkoleń.

„Jak dla mnie to szkoda, że te szkolenia dobiegły już końca. Szczególnie jestem zadowolony ze szkolenia z języka angielskiego. Nie wiedziałem, że można tak szybko się nauczyć tylu rzeczy i co ważniejsze pamiętać je po kursie. Niemieckiego uczyłem się 10 lat i wydaje mi się, że nie nigdy umiałem tyle co po dwóch miesiącach kursu angielskiego.(…) Nie spodziewałem się, że podnoszenie kwalifikacji może być takie  przyjemne. Zazwyczaj wykształcenie wiąże się tylko z nauką
i nieprzespanymi nocami, a rano się nic nie pamięta. Tutaj było inaczej. Nie dość, że nie była tylko sztywna nauka to również człowiek chętnie przychodził na te kursy i co niespotykane każdy chciał się uczyć, nikt ich do tego nie zmuszał a i tak się uczyliśmy - wydaje się troszkę dziwne ale tak na prawdę było i jest ponieważ w wolnych chwilach na własną rękę powtarzam sobie angielski.(…)”.
UCZESTNIK PROJEKTU, Dariusz Baszanowski

Więcej opinii >>>

Bardzo mocno stawiając na jakość realizowanych przez nas szkoleń, przez cały okres realizacji projektu monitorujemy jego poszczególne etapy. Za sprawą badań ankietowych mierzymy poziom zadowolenia uczestników szkoleń.


Źródło: Badanie własne, na podstawie przeprowadzonego badania ankietowego.

Jak widać na powyższym wykresie, aż 97% uczestników oceniło bardzo pozytywnie wykładowców prowadzących zajęcia, co jest niewątpliwie ogromnym sukcesem.

Szkolenia weekendowe odbywają się w dwóch hotelach: Kahlberg w Krynicy Morskiej i Alfa Majewski w Malborku. Szkolenia z j. angielskiego odbywają się w wynajętych salach szkoleniowych w miejscowościach znajdujących się najbliżej miejsca zamieszkania uczestników szkoleń.


Źródło: Badanie własne, na podstawie przeprowadzonego badania ankietowego.

Hotele w których odbywają się szkolenia w 98% zostały ocenione bardzo pozytywnie. W dużej mierze spowodowane jest to standardem hoteli oraz atrakcjami, które zapewniają: kręgle, dyskoteka, jacuzzi, sauna, bilard.

Na szkoleniu językowym

Na szkoleniu językowym

Przerwa na obiad

Więcej zdjęć w naszej galerii >>>

Już w  listopadzie na łamach naszej strony internetowej zostanie zamieszczony folder dokładnie opisujący dotychczasowe osiągnięcia, jednocześnie informujący o naborze na szkolenia w 2012 roku!!! Serdecznie zapraszamy!!!

 

"Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza. Wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu"
Handel Pomorza Sp. z o.o., ul. Włościańska 2, 82-200 Malbork
Projekt i wykonanie: JMP