www.efs.handelpomorza.pl
www.handelpomorza.pl   |   www.efs.gov.pl  |   www.kapitalludzki.gov.pl  |  

Wyszukaj w serwisie


Bezpłatne szkolenia - zapraszamy!!!
środa, 07 września 2011 08:46

„Jak dla mnie to szkoda, że te szkolenia dobiegły już końca. Szczególnie jestem zadowolony ze szkolenia z języka angielskiego. Nie wiedziałem, że można tak szybko się nauczyć tylu rzeczy i co ważniejsze pamiętać je po kursie. Niemieckiego uczyłem się 10 lat i wydaje mi się, że nie nigdy umiałem tyle co po dwóch miesiącach kursu angielskiego.(…) Nie spodziewałem się, że podnoszenie kwalifikacji może być takie  przyjemne. Zazwyczaj wykształcenie wiąże się tylko z nauką
i nieprzespanymi nocami, a rano się nic nie pamięta. Tutaj było inaczej. Nie dość, że nie była tylko sztywna nauka to również człowiek chętnie przychodził na te kursy i co niespotykane każdy chciał się uczyć, nikt ich do tego nie zmuszał a i tak się uczyliśmy - wydaje się troszkę dziwne ale tak na prawdę było i jest ponieważ w wolnych chwilach na własną rękę powtarzam sobie angielski.(…)”.
UCZESTNIK PROJEKTU, Dariusz Baszanowski

„Na szkoleniach często używamy wesołego powiedzenia, które odnosi się do powszechnie znanego papieru toaletowego: „Nawet papier toaletowy wie- żeby być użytecznym- trzeba się rozwijać”. Żartobliwe powiedzenie, mimo swej brutalności, trafnie oddaje stan dzisiejszego podejścia do zasobów ludzkich. Szkolenia są doskonałą, szybką formą podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

Pracownik uczący się na szkoleniach staje się bardziej pewny siebie. Pewność siebie przekłada się na wyższe poczucie własnej skuteczności, tym samym powodując wzrost efektywności podejmowanych działań. Dzięki wyższej skuteczności pracownik więcej zarabia dla Firmy, a dobra Firma daje mu podwyżkę.
A przecież właśnie o to nam chodzi.
Zapraszam na szkolenia, gdzie w zabawnej atmosferze można poznać nowe obszary, doświadczyć zmiany
i uporządkować dotychczasowe zasoby.”
WYKŁADOWCA, Aleksandra Reglińska.

„Jak dla mnie to szkoda, że te szkolenia dobiegły już końca. Szczególnie jestem zadowolony ze szkolenia z języka angielskiego. Nie wiedziałem, że można tak szybko się nauczyć tylu rzeczy i co ważniejsze pamiętać je po kursie. Niemieckiego uczyłem się 10 lat i wydaje mi się, że nie nigdy umiałem tyle co po dwóch miesiącach kursu angielskiego.

Prawdopodobnie jest to "wina" osoby, która nauczyła nas podstaw i ciut więcej niż podstaw z języka angielskiego. Dzięki Iwonie mogę oglądać filmy w języku angielskim i nie muszę mieć do niego napisów. Chętnie wezmę udział w jeszcze jednym kursie języka angielskiego ale pod warunkiem, że Iwona Matthes będzie je prowadziła.(…)

Świetnym uwieńczeniem tego kursu były 3 dni zajęć z komunikacji, negocjacji i asertywności. Te zajęcia były naprawdę ciekawe szkoda, że trwały tylko 3 dni. Ciekawe jakby zrobić kurs 120-godzinny z asertywności. Ja bym chętnie się zapisał.
Do każdego z odbytych kursów piszę, że bym chętnie się zapisał ,ale nie są to tylko puste słowa ponieważ na prawdę jeszcze raz z przyjemnością wezmę udział w tych kursach z tą samą ekipą dydaktyczną a jeszcze lepiej z tą samą grupą szkoleniową tylko, że niestety to nie możliwe.
Nie spodziewałem się, że podnoszenie kwalifikacji może być takie  przyjemne. Zazwyczaj wykształcenie wiąże się tylko z nauką i nieprzespanymi nocami, a rano się nic nie pamięta. Tutaj było inaczej. Nie dość, że nie była tylko sztywna nauka to również człowiek chętnie przychodził na te kursy i co niespotykane każdy chciał się uczyć, nikt ich do tego nie zmuszał a i tak się uczyliśmy - wydaje się troszkę dziwne ale tak na prawdę było i jest ponieważ w wolnych chwilach na własną rękę powtarzam sobie angielski.

O kurcze miało być w trzech do pięciu zdaniach. Tylko tutaj pojawił się problem, jak tyle pozytywnych odczuć opisać w pięciu zdaniach, nie wiem jak dla pozostałej części grupy ale dla mnie jest to awykonalne. Jakbym miał napisać wypracowanie na 1000 słów to pewnie napisałbym je bezproblemowo.

W trzech zdaniach to by wyglądało z mojej strony troszkę sztucznie, ponieważ miało by to poniższą formę:
Było super, świetne towarzystwo i tacy sami nauczyciele. Jestem zadowolony z udziału w tych szkoleniach. Wykładowcy zapalili we mnie iskrę ciekawości, która zamieniła się w płomień wymagający więcej tleny przy spalani a w tym przypadku większej wiedzy.
Prawda, że sztucznie więc nie patrzyłem na ilość tylko na swoje odczucia odnośnie odbytych szkoleń. Starałem się ograniczać ale nie wyszło.
Oczekuję kontynuacji kursów d
o których chętnie zgłoszę swój udział.”- UCZESTNIK PROJEKTU, Dariusz Baszanowski

„Umiejętności nabyte podczas szkolenia pomagają podwyższyć kwalifikacje zawodowe, co
w perspektywie czasu może zwiększyć szanse na awans. Wykłady połączone z praktyką pozwalają poznać techniki zdobywania klienta, poznajemy jego potrzeby, co pozwala nam trafiać bezpośrednio w ich potrzeby. Wszystkie te informacje pomagają w realizacji założonych planów, mających na celu podniesienie efektywności pracy pracowników a przede wszystkim na zwiększenie sprzedaży.
Uważam, że warto inwestować w siebie, dlatego decyzja przystąpienia do kursu była słuszną decyzją.”
UCZESTNICZKA PROJEKTU, Agnieszka Grzywa

„Dzięki szkoleniom nabyłam wiele nowych umiejętności, które chętnie wykorzystuję w życiu codziennym w komunikowaniu sie z innymi ludźmi tj. przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną. Sadzę, że udało mi się podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Gorąco zachęcam do brania udziału w szkoleniach.”- UCZESTNICZKA PROJEKTU, Judyta Dworakowska

„Szkolenia są bardzo ciekawe i praktyczne. Pomagają poprawić jakość pracy i ulepszyć wiele jej aspektów. Uważam że bardzo pomagają się rozwijać zawodowo.”- UCZESTNICZKA PROJEKTU, Angelika Wiejak

„Jestem uczestnikiem kursu "Studium nowoczesnej sprzedaży". Zajęcia odbywają się w Malborku i Krynicy Morskiej. Mieszkam ok. 170 km od Malborka. Jest to dosyć daleko, ale zajęcia są tak ciekawe, że chętnie przyjeżdżam. Wykładowcy są perfekcyjnie przygotowani i przeprowadzają zajęcia z prawdziwym zaangażowaniem ( nie tylko "suche" wykłady, ale również ciekawe ćwiczenia) . Naprawdę wiele można się nauczyć. Jak sami mówią,  zajęcia to "burza mózgów" - nawzajem wymieniamy swoje doświadczenia i spostrzeżenia. Bardzo ważne jest również to, że poznałam tam wiele wspaniałych osób, z którymi nawiązałam bliższe kontakty. Atmosfera, jaka panuje na szkoleniach jest cudowna i bardzo zbliżyła nas, do niedawna obcych sobie ludzi. Moim zdaniem cały kurs, to bardzo dobrze przygotowane szkolenie pod każdym względem: miejsce, noclegi, posiłki, materiały dydaktyczne, dobór odpowiednio przygotowanej kadry...Kurs kończę w październiku! Już dzisiaj myślę, że będzie brakowało mi tych zjazdów i spotkań.
Pozdrawiam serdecznie. Bardzo zadowolona kursantka.”
UCZESTNICZKA PROJEKTU, Maria Pawłowska

<<< Powrót do artykułu

 

"Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza. Wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu"
Handel Pomorza Sp. z o.o., ul. Włościańska 2, 82-200 Malbork
Projekt i wykonanie: JMP