www.efs.handelpomorza.pl
www.handelpomorza.pl   |   www.efs.gov.pl  |   www.kapitalludzki.gov.pl  |  

Wyszukaj w serwisie


Rekrutacja
Nabór na bezpłatne szkolenia dla osób pracujących wciąż trwa!
niedziela, 18 marca 2012 21:04

Z radością informujemy, iż otrzymaliśmy akceptację UM na rozszerzenie grupy docelowej projektu. Dzięki temu, zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach osoby zatrudnione w szczególności w branży handlowej, w punktach sprzedaży lub pracujące w innej branży,  chcące pracować w branży handlowej.

Jednocześnie informujemy, iż osoby, które już złożyły do nas wcześniej swoje zgłoszenia na obowiązujących formularzach rekrutacyjnych, nie są zobowiązane do ich zmiany. Wszelkie dalsze informacje i wskazówki będą już bezpośrednio przekazywane osobom zainteresowanym przez pracowników projektu.

Dokumentacja rekrutacyjna dla osób chcących wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Handel Pomorza Sp. z o. o. – by pobrać obowiązujące formularze zgłoszeniowe, proszę kliknąć w powyższy link.

 
Nabór na bezpłatne szkolenia (z erratą)
wtorek, 06 grudnia 2011 13:16

ROZPOCZYNAMY DRUGI NABÓR NA BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH !!!

Drodzy Państwo,
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z poniżej zamieszczoną dokumentacją rekrutacyjną. Zanim przystąpią Państwo do wypełniania kwestionariusza rekrutacyjnego i załączników do niego, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w projekcie.

Czytaj więcej…
 "Wykształcony handlowiec wizytówką Pomorza. Wsparcie rozwoju kwalifikacji zawodowych osób zatrudnionych w handlu"
Handel Pomorza Sp. z o.o., ul. Włościańska 2, 82-200 Malbork
Projekt i wykonanie: JMP